הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

בעיריית צפת נערכים לאלפים במופע של כוכבת הילדים והנוער אנה זק המעורר עניין רב בכל האזור!

בעיריית צפת נערכים לאלפים במופע של כוכבת הילדים והנוער אנה זק המעורר עניין רב בכל האזור!

תאריך: 04/03/2020
המופע המרכזי של פורים- הופעתה של כוכב הילדים והנוער  אנה זק מעורר עניין רב בצפת ובאזור הצפון כולו. על פי פניות שמתקבלות בעיריית צפת ניתן להבין כבר עכשיו כי הצפי הוא לנוכחות גדולה של ילדים ובני נוער במופע שיתקיים בתאריך 8.3 ברחבת עיריית צפת בשעה 13:00- ללא תשלום.
לאחר שאשתקד  הכריז ראש עיריית צפת שוקי אוחנה על החזרת העדלאידע ואירועי פורים לצפת, השנה זה הופך את זה למסורת. תושבי צפת ימשיכו להנות מהמהפכה התרבותית הממצבת את העיר צפת כעיר מובילה באירועי התרבות והפנאי ועיר המייצרת ארועים ופעילויות לכל המשפחה ולכלל הגזרים.

ביום ראשון, 8.3 תתקיים העדלאידע החגיגית שתיפתח במופע לוליינות מיוחד. מיד לאחר מכן מוסדות החינוך בעיר יובילו את התהלוכה עם עגלות מעוצבות ומרשימות, אל התהלוכה מוזמנים להצטרף השנה כלל תושבי העיר צפת. התהלוכה תלווה בבובות ענק, לוליינים, מהלכי קביים והפעלות רבות. התהלוכה הססגונית תצא מרחבת הסראייה בשעה 9:30, ותעבור ברחוב ירושלים עד לבניין המכללה. לאורך התהלוכה יוצבו דוכני מזון, חלוקת ממתקים, עשרות לוליינים ובובות ענק, עגלות ססגוניות של מוסדות החינוך השונים ועוד.
לאחר התהלוכה יתקיים כאמור המופע המרכזי וחגיגי ברחבת בניין עיריית צפת כאשר כוכבת הילדים והנוער שכיכבה בפסטיגל האחרון- אנה זק תופיע בשעה 13:00. ראוי לציין כי הופעתה של זק נבחרה לאחר סקר שהתקיים בעיר ובו התבקשו התושבים לבחור איזה מופע ילדים ירצו לראות בחג בצפת. זק נחשבת לכוכבת הילדים והנוער המובילה כיום בישראל.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "העיר צפת הפכה בשנה האחרונה לעיר מובילה בתרבות ופנאי לכל המשפחה וגם בפורים יהנו תושבי העיר בכלל והילדים והנוער בפרט מפעילות פורים חגיגית וססגונית, עם עדלאידע חגיגית, מופעי קרקס, לוליינים, מייצגי ענק וכן מופע של כוכבת הילדים והנוער אנה זק. תושבים יקרים, צפת הינה עיר שכדאי לחיות בה, האירועים בשבילכם ולמענכם, בואו בהמוניכם!".