הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

הירוק חוזר לצפת: תנועת הנוער פסגות תחזור לפעול בעיר!

הירוק חוזר לצפת: תנועת הנוער פסגות תחזור לפעול בעיר!

תאריך: 26/01/2020

הירוק חוזר לצפת:

תנועת הנוער פסגות תחזור לפעול בעיר!
מספר שנים לאחר שהופסקה פעילות תנועת הנוער החילונית בצפת, ראש עיריית צפת שוקי אוחנה מחדש את פעילות תנועת הנוער פסגות לרווחת ילדי ונערי העיר צפת! בימים אלו פועלות בצפת תנועות בני עקיבא ואריאל של המגזר הדתי וכעת, לאחר פעילות מאומצת ובחינת מספר אופציות של תנועות נוער חילוניות- פסגות תחזור לצפת!.

 

תנועת הנוער פסגות הוקמה בבירת הגליל בשנת 95 על ידי נערים צפתיים, שרצו להשפיע על העיר, בהתנדבות, בתרבות ובפעילות חברתית. לאורך השנים התנועה פעלה בעיר והוסיפה המון צבע וחיי חברה בעיר לבני הנוער כאשר שת"פים התקיימו עם כלל המגזרים בעיר. בשנים האחרונות התנועה נסגרה, החוסר בתנועת הנוער הורגש באירועים השונים וכן בקרב הילדים ובני הנוער שנותרו חסרי פעילות סדורה וקבועה.

 

מאז כניסתו לתפקיד פעל אוחנה להקמת תנועת נוער חדשה בצפת, אוחנה נוער עם ראשי בית"ר וכן תנועות נוער רבות. יחד עם המתנ"סים  בצפת סוכם בסופו של תהליך על חידוש פעילות תנועת הנוער בפסגות, אשר חרטה על דגלה ערכים של קשר ואהבה לעיר, מיצוי יכולות אישיות, מנהיגות, שמירה על הסביבה, הכרת הארץ ואהבתה. כמו כן, פסגות לוקחת חלק מרכזי וייצוגי בטקסים העירוניים והממלכתיים ויוצרת פעילות לכלל תושבי העיר.

 

תנועה תחזור לפעילות באמצעות עיריית צפת, החברה למתנ"סים ובוגרי התנועה. בימים אלו נמצאת התנועה המתחדשת בשלב של גיוסים ליצירת שכבות ט'-יב' ליצירת קרקע ויסודות לתנועה,  התנועה הירוקה חוזרת לעיר!

 

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "לצד אירועי התרבות והפנאי, פתיחת פארקים, הקמת מגרשי ספורט וכו' אני רואה חשיבות רבה בפעילות של תנועות הנוער לכלל המגזרים בעיר. זה הזמן להצטרף לתנועת פסגות  המחדשת את פעילותה בעיר שאין עוד כמוה בעולם".

לפרטים והצטרפות: מיק סעדה-0522493747

 ​