רה״ע צפת נפגש עם שרת החינוך יפעת שאשא ביטון

13/04/2022

השבוע נפגש רה״ע צפת, שוקי (יהושע) אוחנה עם שרת החינוך יפעת שאשא ביטון לפגישת עבודה במטרה להמשיך ולחזק את מערך החינוך העירוני בצפת הנמצא בתנופה בימים אלה, לאחר זכייה בפרס החינוך האזורי והתמודדות על פרס החינוך הארצי. בפגישה השתתפו גם מנכלי״ת משרד החינוך דלית שטראובר, מנהלת המחוז אורנה שמחון ומנהל אגף החינוך בעיריית צפת מוטי כהן.

רה״ע אוחנה העלה בפני השרה את הצורך בהאצת בנייה של מבני חינוך. אוחנה: ״יש ביקוש ללימודים בצפת מכל הסביבה המחייב אותנו להמשיך ולבנות מוסדות חינוך״. באמרו מתכוון אוחנה לצור להקים בצפת 13 גני ילדים ולצדם להוציא לביצוע את את הקמת בית הספר לחינוך מיוחד שתוכניותיו הושלמו ואושרו.

מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך, ד״ר אורנה שמחון ציינה את שביעות רצונה מתפקוד מערכת החינוך בצפת. ד״ר שמחון הוסיפה כי בימים אלו נבדקת אפשרות כי צפת תשמש מרכז הדרכה לטיפול בגילאי 0-6 עבור האזור כולו.

שרת החינוך התרשמה מהתנופה החינוכית בצפת, הבטיחה לסייע באמצעים העומדים לרשותה והנחתה את אנשי משרדה לפעול בהתאם לנושאים שעלו לדיון.

אוחנה סיכם : ״מערכת החינוך בעירנו עשתה קפיצת מדרגה משמעותית וזוכה לשבחים בכל הדרגים במשרד החינוך, בסיוע מנהלת המחוז ד”ר אורנה שימחון ואנשי משרד החינוך.
ממשיכים לקדם את עתיד ילדנו ולהוביל א החינוך בגליל״.

רה״ע צפת נפגש עם שרת החינוך יפעת שאשא ביטון

התחבר

הכנס את שם המשתמש הסיסמה להתחברות